Categories
Uncategorized

Makina me qera | Tiranë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme  makina me qera që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.Al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me qera,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.Al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

Si hapësira më e madhe në internet Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.Al.

Shitet Volkswagen CaddySot 17:03Makina , Tiranë
Shitet Volkswagen Caddy
6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 – 249 999
Shitet VW Caddy 1.Nine NafteSot 17:00Makina , Tiranë
Shitet VW Caddy 1.Nine Nafte
5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 2 hundred 000 – 249 999
Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro DitaSot sixteen:54DYQANI Makina , Tiranë
Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita
25 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: sixty five 000 – 69 999
Online
AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronicSot 16:25Makina , Tiranë
AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic
Viti: 2014
Kilometrazha: one hundred ninety 000 – 199 999
Mercedes-Benz C300 gjendje perfekteSot 16:24Makina , Tiranë
Mercedes-Benz C300 gjendje perfekte
Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 – 54 999
Jepet Me qera. Makina me qera. Makina in line with dasmaSot 15:52Makina , Tiranë
Jepet Me qera. Makina me qera. Makina in keeping with dasma
Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 – 24 999
Makina me qera. Makina according to dasma. Makina per nuseSot 15:52Makina , Tiranë
Makina me qera. Makina in keeping with dasma. Makina in line with nuse
Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 – 19 999
Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro DitaSot 14:47DYQANI Makina , Tiranë
Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita
15 LEK / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: fifty five 000 – 59 999
Online
Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro DitaSot 14:47DYQANI Makina , Tiranë
Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita
18 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: sixty five 000 – 69 999
Online
VOLVO S40 2.4 BENZINE Sot 13:07Makina , Tiranë
VOLVO S40 2.4 BENZINE
five 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 2 hundred 000 – 249 999

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *